Aktualności

Najnowsze wpisy

Dobrze zaaranżuj swoją łazienkę, a będziesz z niej zadowolony. Podpowiadamy jak

Łazienka nie należy do pomieszczeń, które łatwo będzie przemeblować, gdy przyjdzie nam na to ochota. Tutaj trzeba stawiać na rozwiązania od razu zapewniające nam zadowalającą trwałość i ergonomię, a przy tym wszystkim jeszcze estetykę, która nie straci na atrakcyjności wraz z kolejnymi przemijającymi modami. Stosując zindywidualizowane rozwiązania, takie jak przygotowane przez fachowców meble, można ten cel bez trudu osiągnąć.

Każda łazienka może być wyjątkowa

Przygotowanie do aranżacji łazienki należy rozpocząć od szczegółowej analizy dwóch zagadnień: Z jednej strony musimy rzecz jasna ustalić swoje oczekiwania i funkcje, jakie pomieszczenie to ma spełniać, co z kolei wymaga wzięcia pod uwagę np. liczby domowników. Z drugiej trzeba to wszystko pogodzić z uwarunkowaniami narzuconymi przez konkretną przestrzeń. Oznacza to nie tylko powierzchnię, ale także jej kształt czy umiejscowienie pionu kanalizacyjnego i innych instalacji. Decydując o lokalizacji poszczególnych urządzeń należy ponadto pamiętać o odległościach zapewniających wygodę korzystania z nich. Przed umywalką potrzebujemy więc metra, po bokach zaś trzydziestu centymetrów. Przed toaletą konieczne jest zachowanie osiemdziesięciu. Wannie zaś, by można było bezpiecznie i wygodnie zajmować w niej miejsce i ją opuszczać, powinna towarzyszyć przynajmniej przestrzeń długa na metr i szeroka na nieco mniej. Wszystkich tych wartości nie trzeba rzecz jasna trzymać się kurczowo – należy jednak dążyć do tego, by były choć zbliżone. Łazienka ma zapewniać przede wszystkim wygodę. Co ważne, na jej niedostatek możemy narzekać nie tylko w pomieszczeniach małych – złe zagospodarowanie przestrzeni nierzadko sprawi, że i te duże okażą się nieszczególnie komfortowe.

Każda łazienka to jednak nie tylko zestaw urządzeń sanitarnych, ale także miejsce, w którym przechowujemy wiele rzeczy – środków czystości, wyrobów higienicznych, kosmetycznych, ręczników itd. Meble łazienkowe na wymiar, dostosowane do konkretnego pomieszczenia, pozwalają zmieścić je wszystkie, a jednocześnie zachować jego pełną funkcjonalność i estetykę.

Dziś możesz swobodnie sięgać po różne style

Ergonomia to kluczowa cecha dobrze zaaranżowanej łazienki, jednak aby przebywanie w niej mogło być przyjemnością, koniecznie należy zadbać także o wygląd. Dziś, dzięki dostępności najrozmaitszych wykończeń, zadanie to jest proste i trudne zarazem – wyborowi może wszak towarzyszyć wiele dylematów. Nasze meble wykonujemy z różnych materiałów, w tym także z wielu gatunków charakteryzującego się znakomitą trwałością i odpornością na rozmaite czynniki drewna. Na jego obecność w łazience, dzięki znakomitym rozwiązaniom w zakresie impregnacji, możemy sobie pozwolić z dużo większą odwagą niż dawniej, czyniąc ją wizualnie cieplejszą i bardziej naturalną. Na cokolwiek się zdecydujemy, ważne, by było to elementem spójnego projektu. Zapraszamy do kontaktu.

Z naszą pomocą stworzysz kuchnię, której będą Ci zazdrościć znajomi

Kuchnia należy do tych pomieszczeń, których aranżacji ze względu na zadania, jakim będzie służyć, a także obecną w niej infrastrukturę i wyposażenie, należy poświęcić szczególną uwagę. Raz zastosowane rozwiązania będą nam służyć przez wiele lat, toteż nie ma tu miejsca na przypadek. Umiejętnie wykonany projekt, a także perfekcyjne wykonanie umeblowania to najważniejsze zadania.

Poświęcając nieco czasu na projekt zyskamy go wiele przez następne lata

Aranżacja kuchni to jedno z najważniejszych, a często jednocześnie najbardziej problematycznych zadań, jakie towarzyszą przygotowywaniu mieszkania do użytkowania i dotyczy to nie tylko tych sytuacji, gdy zmagamy się ze skromną powierzchnią takiego pomieszczenia. Przygotowywanie posiłków wymaga z reguły szeregu czynności, od sięgnięcia do lodówki, poprzez poszczególne etapy obróbki, w tym termicznej, po posprzątanie po całym procesie. Wszystko to wymagać będzie skorzystania z szeregu elementów wyposażenia. Ich umiejscowienie wpływa na wygodę i czas, jakiego będziemy każdego dnia potrzebowali na te nieodzowne wszak prace – dzięki odpowiedniej aranżacji można go znacząco skrócić. Trzeba więc zająć się projektowaniem domowej kuchni w pewnym stopniu tak samo, jak ma to miejsce w przypadku tych w profesjonalnej gastronomii – planując jak najwygodniejszych ciąg roboczy.

Na przeszkodzie staje nam jednak szereg okoliczności. Należy wziąć pod uwagę dostęp do infrastruktury – jej umiejscowienie będzie w pewnym stopniu determinowało lokalizację niektórych urządzeń. Nie każde z nich może w dodatku stać w dowolnym miejscu. Nie można dopuścić, by lodówka była nagrzewana przez promienie słońca lub sąsiedztwo kuchenki, ta zaś, jeśli to typowy model gazowy, nie powinna stać przy samym oknie. Może się okazać, że optymalne ustawienie przy użyciu standardowych mebli jest bardzo kłopotliwe lub niemożliwe. Na szczęście jesteśmy my.

Dzięki nam stworzysz kuchnię piękną i wygodną

Często o sukcesie decydują rozwiązania bardzo proste. Z reguły nie trzeba wymyślać niczego nadzwyczaj oryginalnego – kluczowe jest po prostu to, by konkretna postać poszczególnych elementów umeblowania odpowiadała wymaganiom danego pomieszczenia. Nie znaczy to jednak, że zadanie to jest łatwe. Bogate doświadczenie pracowników firmy Zbyszyński, mających za sobą niezliczone udane realizacje pozwala jednak bez trudu stawiać czoła każdemu kolejnemu i przestawiać naszym Klientom propozycje, które stanowią najlepszą odpowiedź na wyzwania konkretnej przestrzeni. Nie ma znaczenia, w jakim stylu utrzymany ma być dany zestaw. Potrafimy spełnić oczekiwania zarówno tych, którzy przyzwyczajeni są do rozwiązań tradycyjnych, jak i odważnie czerpiących z najnowszych trendów.

Kuchnia pełni różne funkcje – w wielu domach służy nie tylko przechowywaniu i przygotowywaniu żywności, ale jest też jednym z miejsc, w którym spędza się czas w gronie rodziny czy znajomych. Wybierając nasze meble kuchenne na wymiar można nadać jej taką postać, dzięki której będzie on mijał w komfortowym i korzystnym wizualnie otoczeniu. Zapraszamy.

Biuro to Twoja wizytówka. Z naszymi meblami będzie wyglądać doskonale

Przestrzenie, w których wykonujemy różnego rodzaju pracę muszą być należycie do tego przygotowane i biura nie stanowią tutaj wyjątku. Od ich aranżacji zależy komfort, a więc także i wydajność pracowników. Niejednokrotnie stanowią one także przestrzenie, w których przyjmujemy licznych klientów, kontrahentów i innych gości. Ich postać w ogromnej mierze decydować więc będzie o tym, czy uda nam się wzbudzić ich zaufanie. Warto zatem poświęcać temu zagadnieniu odpowiednio dużo uwagi.

Najpierw ustal funkcje konkretnych przestrzeni

Ta sama przestrzeń zajmowana kolejno przed różne przedsiębiorstwa, może przybierać bardzo różne postaci, jeśli będą one dbać o to, by odpowiadały ich potrzebom, nawet jeśli liczba wykonujących swoje obowiązki w danym miejscu pracowników jest zbliżona. Wszystko zależy wszak od konkretnych zadań i struktury zespołu. Jeśli jest ona bardziej złożona, a obowiązki poszczególnych jego członków odmienne, postać biura musi to uwzględniać, tak, by np. stanowiła ułatwienie dla tych, którzy działają w zespole lub przyjmują klientów czy innych gości, a także tych pracujących samodzielnie. Nawet jeśli wymaga to istotnego zróżnicowania funkcjonalnego sposobu zagospodarowania przestrzeni, musi ona jednocześnie pozostać estetycznie spójną i wygodną, co oznacza także to, że nie może przeszkadzać w komunikacji.

Właściwa aranżacja biura to jeden z istotnych elementów pozwalających podnieść jego ergonomię i sprawić, by korzystającym z niego osobom łatwiej było podnosić swoją efektywność. Dlatego zawsze powinno być ono projektowane w sposób podporządkowany potrzebom konkretnego zespołu, który będzie z niego korzystał.

Szczególnym wymaganiom sprostać muszą pomieszczenia, w których istotną rolę pełni funkcja reprezentacyjna. Na jakąkolwiek przypadkowość nie może tu być miejsca.

Zawsze przygotowujemy najdoskonalsze rozwiązania

Sprostanie wszystkim tym wymogom przy użyciu mebli gotowych, choćby stanowiły one wyroby najdoskonalsze pod względem jakościowym, bardzo często okazuje się nader problematyczne. Nawet wówczas, gdy nie mamy ambicji tworzenia wyjątkowego biura pełnego zaskakujących pomysłów, a jedynie chcemy mu nadać odpowiadającą naszym potrzebom postać. Oferowane przez firmę Zbyszyński meble biurowe na wymiar sprawiają, że o kłopotach tych można zapomnieć. Dzięki nam pieniądze wydane na aranżację biura można wydać w sposób najbardziej efektywny, przynoszący dokładnie takie rozwiązania, jakie są w nim potrzebne. Bogate doświadczenie naszego zespołu sprawia, że za każdym razem tworzymy wyroby idealnie dostosowane do przestrzeni, w której mają być użytkowane. Rygorystyczne podejście do jakości sprawia przy tym, że z powodzeniem będą one mogły służyć przez długie lata, zachowując korzystny wygląd. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.