Wymarzyłaś sobie kuchnię? Nie psuj wizji gotowym wyposażeniem. Wybierz meble na wymiar

Wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o tym, jak gotowe meble z katalogów potrafią zniszczyć koncepcję na idealne wnętrze. Ładny wygląd to bowiem nie wszystko. Meble muszą być solidnie wykonane i perfekcyjnie dopasowane do przestrzeni, w której się znajdą. Przypadkowa szafeczka kuchenna nie zapewni takiego efektu, jak wyrób, wykonany na zamówienie. Szczególne znaczenie ma to w kuchni, gdzie każdy element umeblowania powinien pełnić konkretną funkcję. Dlatego dziś piszemy o przewadze mebli kuchennych na wymiar nad ich katalogowymi braćmi.

Precyzyjnie dopasowane meble nie są dostępne od ręki. Trzeba je zamówić

Planując aranżację wnętrza, największą uwagę zwracamy na meble. Zakładając, że stawiamy na nowy wystrój, do wyboru są dwie opcje – zakup pierwszego lepszego gotowego zestawu albo zamówienie profesjonalnej ekipy, która dokona pomiarów i stworzy dla nas meble kuchenne na wymiar. Chyba nie musimy wyjaśniać, które rozwiązanie rekomendujemy. Jako specjaliści od produkcji mebli na zamówienie, nie uznajemy “gotowców”. Argumentów jest wiele, a do najważniejszych należą: niższa jakość, trudności aranżacyjne, powtarzalność wzorów. Z pewnością wielokrotnie widzieliście kuchnię, niczym z katalogu. Tego typu wnętrz niestety nie brakuje. Te same rozwiązania, identyczne układy, nic nowego – czy rzeczywiście tego oczekujesz?

Chcąc umeblować swój dom w oryginalny sposób, trzeba postawić na meble, tworzone na zamówienie. Mogą być one utrzymane w dowolnym stylu i w pełni realizować koncepcję Klienta. Co więcej, zostaną one idealnie dopasowane pod względem wymiaru. Koniec z wolną przestrzenią, odsłoniętymi rurami czy niezabudowanymi sprzętami. Meble kuchenne na wymiar w 100% wykorzystują każdy centymetr pomieszczenia. Są przy tym maksymalnie funkcjonalne i wyglądają dokładnie tak, jak zażyczy sobie osoba, składająca zamówienie.

Nie idź na łatwiznę! Meble na wymiar pozwolą Ci stworzyć idealną kuchnię

To, w jaki sposób umeblujesz swoje mieszkanie, będzie miało duży wpływ na panującą w nim atmosferę. Starannie zagospodarowane, przemyślane wnętrza urządzone ze smakiem pozytywnie nastrajają domowników. Jeśli remontujesz kuchnię lub jesteś na etapie budowy domu i projektowania pomieszczeń, uwzględnij meble na wymiar. To jedyne rozwiązanie, dające Ci aż tyle możliwości! Przy pomocy umeblowania możesz przecież wyrazić swój charakter. Gotowe realizacje pozbawione wyrazu ani trochę nie odzwierciedlają tego, kim jesteś.

Nasza Firma Zbyszyński Meble specjalizuje się w dostarczaniu mebli pod zabudowę. Opowiedz nam o swoim pomyśle na kuchnię, a my przygotujemy projekt, który spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że meble kupuje się na długie lata. W tej kwestii nie warto się spieszyć ani podejmować pochopnych decyzji. Powierz nam wykonanie mebli kuchennych i bądź spokojny, o wszystko zadbamy! Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby maksymalnie wykorzystać potencjał pomieszczenia i zrealizować Twoją wizję na kuchnię.