Czy meble kuchenne na zamówienie to dobra inwestycja? Podpowiadamy!

Przez lata naszej obecności na polskim rynku często spotykaliśmy się z pytaniem: ale dlaczego właściwie inwestować w meble na zamówienie? Przecież w sklepach jest tyle gotowych zestawów, które teoretycznie pasują do każdej kuchni. Właśnie – teoretycznie. Rzeczywistość okazuje się zupełnie inna: te szafki, których wymiary miały być uniwersalne, tak naprawdę ledwo mieszczą się w przeznaczonych dla nich wnękach albo są o wiele za małe i pozostawiają nieestetyczne szpary. Idealnie dopasowane meble na wymiar pozwolą Ci uniknąć takiej sytuacji. Sprawdź, na jakie korzyści możesz jeszcze liczyć, wybierając nasze meble.

Poznaj różnice, które przemawiają na korzyść mebli na wymiar

Gotowe wyposażenie kuchni ma jedną, główną wadę: nie można go dostosować do swoich wymagań i preferencji. Najczęściej wybiera się jedynie wybarwienie blatów i frontów, a wykończenia oraz materiały są z góry narzucone. U nas, w firmie Zbyszyński Meble, możesz tworzyć swój komplet właściwie od podstaw. Oferujemy różnorodne surowce – najpopularniejsze to płyta MDF i fornir – a także ozdoby, dodatki i kolor zamawianych mebli. Nietrudno się zatem domyślić, że w wyborze ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia. Oczywiście dopasowanie mebli do swoich potrzeb to nie lada wyzwanie, ale na każdym etapie realizacji zlecenia możesz liczyć na nasze wsparcie. Pomożemy Ci zaplanować wszystkie elementy Twojej wymarzonej kuchni, posiłkując się dostępnymi wzornikami motywów, wykończeń i kolorów. A możliwości jest naprawdę dużo, gdyż staramy się odpowiedzieć na indywidualne oczekiwania każdego Klienta. Możemy zastosować w Twojej kuchni najróżniejsze ciekawe rozwiązania, jak blat zamiast parapetu, wyższe lub nieco niższe szafki albo zabudowanie niewymiarowej wnęki.

Kuchnia to serce domu. Zadbaj o nią, wybierając odpowiednie meble!

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto wybrać meble kuchenne na zamówienie, spieszymy z radą. Warto bowiem wiedzieć, że indywidualne, przygotowywane przez nas realizacje są o wiele solidniejsze, niż meble produkowane taśmowo. Możemy bowiem skupić się na jednym projekcie i włożyć w niego całe serce, pasję i umiejętności, jakie posiadamy. Wykorzystujemy sprawdzone, bezawaryjne systemy oraz okucia, które znacznie podnoszą komfort korzystania z mebli. Wiemy doskonale, że dbałość o szczegóły jest niezwykle ważna przy tworzeniu wyposażenia kuchni, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze meble były dopracowane w każdym calu. Istnieje jeszcze jedna zaleta współpracy z firmą Zbyszyński Meble – to pełna obsługa zlecenia z naszej strony. Otrzymasz od nas ekspercki projekt Twojego nowego wnętrza i pomiar pomieszczenia, a gotowe meble przywieziemy bezpośrednio do Ciebie i zamontujemy w docelowym miejscu. Jeżeli zatem lubisz gotować, a kuchnia jest Twoim królestwem, inwestycja w meble na zamówienie jest wręcz oczywista. W zamian dostajesz pomieszczenie perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb i przyzwyczajeń, które wiernie posłuży Ci przez długie lata.