Mała łazienka to nie problem. Zamów meble na wymiar i ciesz się pełnym komfortem na niewielkiej przestrzeni!

Ograniczona ilość wolnego miejsca często stwarza spore kłopoty w aranżacji mieszkania. Mnóstwo interesujących pomysłów na urządzenie wnętrza okazuje się wyjątkowo trudnych w realizacji z uwagi na niski metraż – tego rodzaju problemy najczęściej pojawiają się w przypadku łazienki. Zmieszczenie wszystkich przyborów na ręczniki, kosmetyki czy artykuły higieniczne obok toalety, umywalki, pralki, wanny, czy kabiny prysznicowej wymaga adekwatnego wyposażenia. Tutaj idealnie sprawdzą się oferowane przez nas meble do łazienki, robione indywidualnie na wymiar.

Wspólne strefy użytkowania pozwolą Ci oszczędzić bezcenne miejsce na niezbędne sprzęty

Urządzanie kompaktowego, a przy tym w pełni funkcjonalnego pomieszczenia kąpielowego najlepiej zacząć już w fazie projektowania. Im prostszy układ poszczególnych elementów wyposażenia, tym łatwiej będzie dopasować do niego stosowne meble. Ze względów ergonomicznych warto poustawiać łazienkowe sprzęty tuż przy ścianach, w odległości 20-30 centymetrów od siebie. Żeby ułatwić sobie do nich późniejszy dostęp należy postawić na rzeczy o profilu narożnym. W naszych firmowych warsztatach bez problemy wykonamy odpowiednie meble do łazienki na wymiar. Potrzebujesz odpowiedniej zabudowy pralki, pojemną komodę do postawienia w kącie albo szafkę pod umywalkę? Skontaktuj się z przedstawicielami Zbyszyński Meble – uzgodnimy termin pomiaru, wymierzymy wszystkie konieczne odległości, a następnie przedstawimy projekt do akceptacji. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, chcemy Ci zapewnić maksymalny komfort korzystania z pokoju kąpielowego.

Stworzymy meble do łazienki na wymiar w Twoim domu. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje

Zagospodarowanie pomieszczenia w optymalny sposób nie sprawi nam najmniejszych trudności. Posiadamy niezwykle bogate doświadczenie w przygotowywaniu w pełni funkcjonalnych aranżacji. Sprawdź portfolio Zbyszyński Meble, zadzwoń lub napisz do naszych konsultantów i przekonaj się, ile atrakcyjnych możliwości będziemy w stanie dla Ciebie wykreować! Podczas tworzenia mebli łazienkowych na wymiar korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów. Solidne tworzywo oraz mistrzowskie wykonanie gwarantują, że dostarczane przez nas wyposażenie posłuży Ci przez wiele długich lat. Utrzymanie w idealnym stanie nie sprawia wielkich trudności. Wystarczy stosować się zaleceń producenta odnośnie czynności pielęgnacyjnych, aby nawet niewielka łazienka stała się nie tylko w pełni funkcjonalna, ale również stylowa. Dzięki naszym meblom do łazienki na wymiar urządzisz swoje mieszkanie w perfekcyjny sposób – dane kontaktowe do Zbyszyński Meble znajdziesz u dołu strony!