Masz pytania?

FAQ

ARTMEBLE - FAQ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zamieściliśmy poniżej najważniejsze i najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami, które dotyczą bezpośrednio spraw związanych z produkcją i montażem mebli na wymiar. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszych usług.

Liczymy, że nasze odpowiedzi dostarczą Państwu wszystkich potrzebnych informacji. Jeśli nurtują Państwa inne, niż wskazane poniżej pytania, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości w zakresie wykonania mebli pod zabudowę.

Masz pytania?

FAQ


Nie stosujemy sprzedaży wyrobów w paczkach, które są przeznaczone do samodzielnego montażu. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dlatego też wszystkie meble, które zamawia u nas klient są wykonywane na naszej stolarni i po odpowiednim zabezpieczeniu przewożone do docelowego mieszkania lub domu. Takie podejście gwarantuje czystość podczas montażu - usuwamy wszelkie ślady po wykonaniu mebli, zabieramy nie tylko narzędzia, ale także folię, tekturę, sprzątamy podłogę, przecieramy meble. W ten sposób oddajemy klientowi wnętrze i meble przygotowane do użytkowania. Ta cecha to nasz znak szczególny - dlatego m.in. jesteśmy cenionym na rynku wykonawcą mebli na wymiar.

Z doświadczenia wiemy, że meble na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich klientów, którym zależy na idealnym dopasowaniu ich do danej przestrzeni. Zdarza się, że klient posiada bardzo nietypowe pomieszczenia biurowe, nieustawne i trudne do zagospodarowania przestrzennego. W tym wypadku meble gotowe nie spełnią swojej roli. Rozwiązaniem będą meble biurowe na wymiar, które idealnie dopasowują się do wnętrza.

Oczywiście, że tak. ARTMEBLE realizuje zamówienia, nawet te bardzo trudne i wymagające sporo zaangażowania i poszukiwania nieszablonowych rozwiązań. Dotyczy to zwłaszcza zakupu mebli niestandardowych. Kupując dom czy mieszkanie, nie zawsze mamy świadomość, że dane pomieszczenie będzie trudne do umeblowania. Bywa, że pokoje są bardzo wysokie, jak również posiadają nieproporcjonalne wymiary itp. Zamówienia na niestandardowe wymiary mebli są realizowane ze szczególną starannością i dbałością o każdy detal.

Czas realizacji zamówienia w zakresie mebli na wymiar jest zawsze uzależniony od jego indywidualnych cech. Dokładamy wszelkich starań żeby zamówienie zostało zrealizowane w czasie nie dłuższym niż 25-30 dni roboczych od dnia podpisania umowy. Zdarza się jednak, że potrzebne jest naniesienie poprawek w projekcie - wówczas realizacja zamówienia ulega wydłużeniu.

Do produkcji standardowo wykorzystujemy płyty meblowe laminowane, fornirowane, MDF i sklejkę, jednak jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe podkreślające wyjątkowość danego wnętrza.

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy wiele niebanalnych rozwiązań, które sprawią, że Państwa kuchnia będzie zachwycać swoim designem, a meble będą wzbudzać zachwyt gości. W stałej ofercie proponujemy fronty lakierowane na półmat lub połysk lub też bardziej nowoczesne – przeszklone. W przypadku płyt fornirowanych oferujemy także lakier w głębokim macie dodatkowo podkreślający wyjątkowość drewna.
Jeśli mają Państwo dalsze pytania to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.