Masz pytania?

FAQ

ARTMEBLE - dowiedz się więcej

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z naszych usług na pewno będziesz chciał otrzymać pełnię informacji na temat produktu i montażu naszych mebli. Przygotowaliśmy więc odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych klientów, by rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Chciałbyś dowiedzieć się jeszcze więcej? Skontaktuj się z nami bezpośrednio. Zadzwoń lub przyślij maila, a udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Masz pytania?

FAQ

Tak. ARTMEBLE realizuje meble na wymiar do wielu rodzajów pomieszczeń, nawet tych najbardziej niestandardowych. Przygotowujemy meble o oryginalnych wymiarach, które pozwalają funkcjonalnie urządzić nawet pomieszczenia o nieregularnych kształtach czy nieproporcjonalnych parametrach.

Termin realizacji zamówienia ustalamy indywidualnie, w zależności od cech przygotowywanych mebli. Zazwyczaj wynosi 25-30 dni roboczych od podpisania umowy. Czas realizacji bywa dłuższy, kiedy trzeba nanosić poprawki w projekcie.

Tak. Sami wykonujemy meble na wymiar, potem przewozimy je do klienta i montujemy na miejscu. Dzięki temu zyskasz profesjonalny i sprawny montaż. To gwarancja najwyższej jakości. W czasie montażu usuwamy wszystkie ślady po wykonaniu mebli, zabieramy folie i tektury, sprzątamy podłogę i wycieramy meble z kurzu. Oddamy Ci pomieszczenie gotowe do użytkowania.

Wykonujemy meble jedynie z materiałów najwyższej jakości. Wykorzystujemy płyty meblowe laminowane, fornirowane, MDF i sklejkę. Przygotowujemy także meble z elementami wykonanymi z aluminium czy szkła. Przy produkcji mebli na zamówienie możemy jednak wykonać dla Ciebie również sprzęty z innych materiałów, by jeszcze lepiej dopasować je do Twojego pomieszczenia.

Oferujemy wiele rozwiązań mebli na wymiar dopasowanych do rozmiarów i charakterystyki Twojej kuchni. W naszej podstawowej ofercie znajdują się fronty lakierowane na połysk lub półmat, a także fronty przeszklone. Przy meblach wykonanych z płyt fornirowanych oferujemy również głęboko matowy lakier, który podkreśla walory drewna. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie, które najlepiej będzie pasować do Twojej aranżacji - omówimy je wspólnie po wykonaniu pomiarów.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu zestawów mebli do kuchni, łazienek, sypialni czy biur. Stawiamy na kompleksowe usługi. Jeśli szukasz pojedynczych mebli, możesz skorzystać z naszej oferty gotowych sprzętów - stołów i krzeseł.

Tak. Na wykonane przez nas zestawy mebli otrzymasz 24 miesiące gwarancji.