Realizujemy kompleksowe zabudowy meblowe w całym domu

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

ARTMEBLE

Kompleksowa obsługa

Meble na zamówienie od A do Z

Meble na wymiar to usługa, która wymaga kompleksowego podejścia do klienta. Kiedy zdecydujesz się na nasze produkty, zyskasz pewność, że starannie i dokładnie zajmiemy się Twoim mieszkaniem. Bez względu na to, czy szukasz mebli do łazienki, czy chcesz wyposażyć kuchnię lub pokój, przygotujemy dedykowane rozmiarom pomieszczenia rozwiązania i zajmiemy się ich wykonaniem.

Wszystko rozpoczniemy od precyzyjnego pomiaru pomieszczenia. Następnie zweryfikujemy projekt, który dostosujemy do parametrów Twojego mieszkania. Później przejdziemy do realizacji zamówienia i wykonamy wszystkie potrzebne elementy, korzystając wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Na końcu zamontujemy meble pod zabudowę w mieszkaniu. Z nami możesz liczyć na kompleksową obsługę - zadzwoń i sam się przekonaj!

Pomiar gwarancją jakości

By wykonać meble na wymiar, będziemy potrzebować dokładnego pomiaru mieszkania. Tylko wówczas będziemy mogli odpowiednio zaplanować przestrzeń, w której uda się stworzyć nie tylko estetyczną, ale i funkcjonalną aranżację.

Dzięki nam nie będziesz się martwić ustawieniem szafki czy komody. Wszystko zostanie dokładnie zaplanowane. Nasi pracownicy przyjadą do Twojego mieszkania lub biura i własnoręcznie dokonają pomiarów. To gwarancja, że niczego nie trzeba będzie poprawiać.

Kompleksowa obsługa

Projekty, za którymi stoi doświadczenie

Po zmierzeniu pomieszczenia zajmiemy się dostosowaniem projektu do rzeczywistych rozmiarów wnętrza. Zadbamy, aby styl, który wybrałeś, nie przytłoczył Twojego salonu czy kuchni. Na tym etapie dopasujemy także meble do Twoich wymagań estetycznych. Robimy to od lat, dlatego bez trudu połączymy dobry smak i funkcjonalne rozwiązania.

Kompleksowa obsługa

ARTMEBLE

Meble z najlepszych materiałów

Gdy wybierasz naszą ofertę, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości i najlepszych materiałów. Kiedy zatwierdzisz projekt, wykonamy wszystkie potrzebne meble. Nasi stolarze mają doświadczenie w wielu stylach, poradzą sobie nawet z najbardziej nietuzinkowymi koncepcjami. Otrzymasz meble z charakterem, wykonane ze szczególną dokładnością z najlepszych dostępnych materiałów.

Profesjonalny montaż

Nie przyślemy Ci mebli w częściach i paczkach. Przyjedzie do Ciebie profesjonalna ekipa, która na miejscu zamontuje meble zgodnie z projektem. Ty będziesz mógł wszystkiemu spokojnie się przyglądać z kubkiem aromatycznej kawy w ręku.

Kompleksowa obsługa

Dokładny pomiar, indywidualny projekt, precyzyjne wykonanie i sprawny montaż - to wszystko sprawi, że będziesz cieszyć się naszymi meblami przez lata. Umeblujemy każde pomieszczenie mieszkalne i biuro, a na nasze produkty udzielimy Ci 24 miesięce gwarancji.

Kompleksowa obsługa

ARTMEBLE

Gdzie znajdziesz nasze meble na wymiar? Warszawa i okolice to tereny, na których można podziwiać sporo naszych realizacji. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i odmień swoje mieszkanie. To łatwiejsze niż myślisz. Zadzwoń lub przyślij wiadomość - czekamy!