Realizujemy kompleksowe zabudowy meblowe w całym domu

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

ARTMEBLE

Kompleksowa obsługa


ARTMEBLE oferuje kompleksowe usługi w zakresie wykonania mebli na wymiar. Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces tworzenia mebli, który obejmuje:

  • precyzyjny pomiar,
  • dostosowanie projektu technicznego do rzeczywistych wymiarów pomieszczenia
  • wykonanie poszczególnych elementów mebli,
  • dokładny montaż mebli pod zabudowę.

Skrupulatny pomiar to podstawa właściwie wykonanych mebli na wymiar. Bez precyzyjnego określenia wymiarów pomieszczenia nie będzie możliwości dokładnego dopasowania mebli do dedykowanego im miejsca. Na podstawie pomiaru weryfikujemy projekt techniczny uwzględniający Państwa wymagania i oczekiwania w zakresie rozlokowania poszczególnych elementów mebli na wymiar czy zabudowę sprzętów.

Na podstawie projektu technicznego wykonujemy pomiar pomieszczenia.

Następnym krokiem jest fizyczne wykonanie poszczególnych elementów mebli pod zabudowę. Ostatnim etapem jest montaż mebli u klienta kończący cały proces produkcji mebli na wymiar.

Pracujemy dla klientów indywidualnych i firm. Usługi związane z produkcją mebli na wymiar świadczymy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Kompleksowa obsługa

Doświadczeni stolarze

Grono wyselekcjonowanych profesjonalistów, których zatrudniamy, posiada wysokie kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie w branży. Naszym klientom zawsze służymy fachowym i szybkim doradztwem, na każdym etapie naszej współpracy. Możesz nam zaufać zarówno w zakresie estetyki wykonania, najnowszych trendów w meblarstwie oraz funkcjonalności mebli. Dbamy o to, aby zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie mebli pod zabudowę i stworzyć produkt, który w pełni odzwierciedli Twoje oczekiwania.

Kompleksowa obsługa

ARTMEBLE

Wszystko zaplanowane do ostatniego milimetra


Nasze meble na wymiar mają szansę powstać, nie tylko w oparciu o Państwa wyobrażenia czy marzenia, ale i o dokładne pomiary każdego z pomieszczeń, w którym będą usytuowane dane meble na wymiar. Oferujemy meble do kuchni na zamówienie, jak również meble łazienkowe na wymiar, czy bardzo nowoczesne meble do salonu lub biura.

Przygotowanie mebli zaczynamy od dokładnego pomiaru każdego zakamarka tak, aby wszystko idealnie pasowało podczas montażu. Szczególnie istotny jest pomiar mebli kuchennych, w których trzeba uwzględnić zarówno różnorodne szafki, jak i instalację sprzętu agd. Zdajemy sobie sprawę, że pomyłki i błędy to strata dla klienta – nie tylko czasu, ale i pieniędzy, dlatego też bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za dokonanie prawidłowych pomiarów.

Podczas tworzenia projektu mebli dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. To Państwo decydują, w jakim stylu ma być urządzone dane pomieszczenie. Naszą rolą jest wsparcie i doradztwo. Staramy się, aby nasze meble na wymiar odpowiadały Państwa potrzebom i koncepcjom aranżacyjnym.

W naszej firmie wykonujemy:

  • meble kuchenne,
  • meble biurowe,
  • meble do sypialni,
  • zabudowy garderoby,
  • meble pokojowe.

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne meble kuchenne na wymiar.

 

Kompleksowa obsługa

Każda realizacja, która wychodzi spod naszej ręki ma indywidualny charakter. Nie uznajemy rozwiązań szablonowych, ponieważ nie sprawdzają się one u klientów. Nasze propozycje to gwarancja osiągnięcia pełnej satysfakcji z możliwości zaaranżowania wnętrza, zgodnie z własnymi oczekiwaniami i idealnego dopasowania mebli do wymiarów każdego pomieszczenia!

Kompleksowa obsługa

ARTMEBLE


Zapewniamy profesjonalny montaż wykonanych przez nas mebli. W czasie jego wykonywania, swoje działania opieramy na wysokiej dokładności oraz precyzji. W ten sposób zapewniamy, że podczas instalacji mebli wszystko odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że finalny efekt będzie odpowiadał Państwa oczekiwaniom.