ARTMEBLE to firma nastawiona na szeroką współpracę

zarówno z projektantami i architektami wnętrz, jak i z firmami remontowymi

Współpraca z architektami wnętrz

Projektanci

Oferta dla projektantów

Proces tworzenia mebli to sztuka, która wymaga wielu umiejętności, cierpliwości i zaangażowania. Działanie to opiera się na wielu czynnikach, które tworzą w efekcie jedną, finalną całość – piękne meble na wymiar, idealnie dopasowane do wnętrza i odpowiadające potrzebom klienta.

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu mebli na wymiar dla klientów z Warszawy i okolic. W tym względzie z przyjemnością współpracujemy z architektami wnętrz dbając o naturalne wpasowanie mebli pod zabudowę w całą strukturę wnętrza domu, mieszkania czy biura.

Kontakt

Tworzymy szeroki asortyment mebli pod zabudowę. W naszej ofercie znajdują się:

  • meble na wymiar do kuchni,
  • meble na wymiar do łazienki,
  • meble na wymiar do sypialni,
  • pokojowe meble na wymiar,
  • garderoby na wymiar,
  • meble na wymiar do biura.

Aranżacje wnętrz wymagają wybitnego zmysłu przestrzennego oraz wyobraźni, która pozwala już w zamyśle tworzyć nietuzinkowe rozwiązania w zakresie sztuki meblarskiej. Usługi tego typu są powszechnie cenione oraz wykorzystywane na całym świecie. W dzisiejszych czasach klient nie oczekuje rozwiązań gotowych, ale pragnie nadać przestrzeni, w której przebywa, osobistego i niepowtarzalnego charakteru. Jednocześnie współczesny klient oczekuje wysokiej jakości wykonania, którą możemy zapewnić. Nasze prace cechuje dbałość o detale wykończenia.

Projektanci - twórcy mebli wyjątkowych

Nie boimy się żadnych wyzwań, ponieważ często mamy do czynienia z pomieszczeniami mało ustawnymi i trudnymi do zagospodarowania. Wieloletnie doświadczenie sprawia jednak, że potrafimy zastosować nieszablonowe rozwiązania, które nawet nieustawną i nieregularną przestrzeń wkomponują w meble pod zabudowę, czyniąc z niej wnętrze funkcjonalne, komfortowe i eleganckie.
Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu materiałoznawstwa, możliwości zastosowania szerokiej gamy półproduktów do budowy mebli na wymiar. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały typu płyty meblowe, fornirowane, lakierowane płyty MDF.