Współpraca – firmy remontowe

Współpraca z firmami remontowymi

Współpraca z firmami remontowymi

Oferta dla firm remontowych

Remontujesz mieszkania, ale Twój klient oczekuje od Ciebie czegoś więcej niż tylko wykończenia ścian i zamontowania wszystkich potrzebnych instalacji? Zgłoś się do nas. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł przygotować dla klienta wyremontowane mieszkanie z pełnym wyposażeniem. Zajmiemy się projektem i wykonaniem mebli na wymiar, które idealnie będą pasować do wnętrza.

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, które świadczą usługi remontowe i budowlane. Robimy to od lat, a nasze doświadczenie pozwala ustalić warunki współpracy tak, by obie strony były zadowolone. Wspólnie zajmiemy się Twoim klientem i przygotujemy mu mieszkanie “pod klucz”!

Kontakt

Współpraca krok po kroku

Nie każdy dostrzega korzyści płynące ze współpracy z firmami produkującymi meble na zamówienie. Niektóre ekipy remontowe kupują je w dużych fabrykach i później głowią się nad tym, jak stworzyć z nich funkcjonalne wnętrze w odnawianym mieszkaniu. Ty możesz tego uniknąć - wybierz współpracę z naszą firmą, która zwróci uwagę na każdy detal.

Zwróć się do nas już na początku remontu. Doradzimy Ci kilka rozwiązań, które pomogą dopasować remontowane powierzchnie do zabudowy meblowej. Dzięki temu nie będzie trzeba robić kosztownych poprawek - zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, a zyskasz zaufanie klienta. Po akceptacji projektu zajmiemy się przygotowaniem mebli, a Ty w tym czasie zakończysz remont. W gotowych pomieszczeniach zamontujemy nasze meble.

Współpraca z firmami remontowymi

Kompleksowe rozwiązania

Poradzimy sobie z meblami do każdego pomieszczenia. Kompleksowo wyposażymy mieszkanie w meble do łazienki, kuchni, sypialni, salonu czy innych pokojów. Mamy również doświadczenie w przygotowywaniu wyposażenia do biur, kancelarii czy siedzib korporacji. Nasze meble to gwarancja najwyższej jakości i dopasowanych do klienta rozwiązań. Najlepsze materiały, dbałość o szczegóły i wytrzymałość - to znak rozpoznawczy naszych produktów.

Jeśli podejmiesz współpracę z nami, wkroczysz na nowy poziom świadczenia usług. Odtąd będziesz mógł zaoferować klientowi kompleksowy remont mieszkania z wyposażeniem, a nasze meble pomogą budować również Twoją markę.

Zadzwoń do nas i zyskaj nowych klientów!